Saturday 24 Feb 2024

جستجو

مسابقه و آزمـون ۱۴۰۲/۰۴/۰۳   اداره امور قرآنی استان اعلام کرد. جدول زمانبندی آزمون حفظ اعلام شد.

جدول زمانبندی آزمون حفظ اعلام شد.

جدول زمانبندی هجدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اعلام شد.

طبق اعلام اداره امور قرآنی استان و هماهنگی با سازمان دارالقرآن الکریم، مرحله دوم طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم استان از روز شنبه 24 تیر لغایت پنجشنبه 29 تیر در پنج حوزه آزمون برگزار می شود.

در این مرحله از آزمون که بصورت شفاهی برگزار می شود تعداد 218 نفر در رشته های حفظ کل، 20 جزء و 10 جزء شرکت خواهند نمود.

جدول برگزاری آزمون شفاهی به شرح زیر اعلام می شود:

1. فردوس:

     (خواهر و برادر) شنبه (24 تیر)

     محل برگزاری: فردوس، خیابان مطهری9، کوچه جنب بانک کشاورزی، دارالقرآن شهید احمدرضا ساوه

2. طبس: 

     (خواهر و برادر) شنبه (24 تیر)

     محل برگزاری: طبس، دوازده متری بازگ، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان

3. قاین:

     (خواهر و برادر) یکشنبه (25 تیر)

     محل برگزاری: قاین، ابتدای بلوارمصلی، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان

4. درمیان:

     (خواهر و برادر) یکشنبه (25 تیر)

     محل برگزاری: اسدیه، بلوار امام رضا علیه السلام، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان

5. بیرجند:

     (برادران) دوشنبه و سه شنبه (26و27 تیر)

     (خواهران) چهارشنبه و پنج شنبه (28و29 تیر)

     محل برگزاری: بیرجند، روبروی بوستان توحید، اداره کل تبلیغات اسلامی استان، سالن جلسات (زیرزمین)

 

 

جدول زمانبندی حوزه های آزمون:

حوزه آزمون طبس

شنبه (24 تیر)

ردیف

نام

نام خانوادگی

اجزاء

زمان آزمون

1

زینب

پارسا

10

9:00

2

علی

اسدی اصطهباناتی

30

9:15

3

معصومه

آذرنیوش

10

9:30

4

نجمه

طاهری پاكدل

20

9:45

5

مرضیه

آریامنش

30

10:00

6

راضیه

آریامنش

10

10:30

7

مریم

سعیدیان

20

10:45

8

طاهره

رحیمی

10

11:00

9

آسیه

غلام زاده مقدم

10

11:15

10

زكیه سادات

بدیعی

30

11:30

11

نرگس

صفائی

30

14:00

12

زهرا

بخشی

30

14:30

13

فاطمه

جنتیان طبسی

30

15:00

14

زهرا

كاكائی

10

15:30

15

راضیه

زیتونی

10

15:45

16

فاطمه

یعقوب زاده

20

16:00

17

سمیه

عابدیان

10

16:15

18

زینب

رحیمی

20

16:30

19

معصومه سادات

قریشی

10

16:45

20

منیره

مهدی زاده

10

17:00

21

زهرا

دیانتی

10

17:15

 

حوزه آزمون فردوس

شنبه (24 تیر)

1

فاطمه

بشارتی

30

7:30

2

الهام

جوادی

20

8.00

3

ریحانه

قیصری

30

8:20

4

اعظم

جوادی

30

8:50

5

منصوره

طایری

30

9:20

6

فاطمه

بنای عباسی

30

9:50

7

زهرا

وحید نیا

30

10:20

8

طوبی

غنچه

20

10:50

9

طاهره

صحرایی

10

11:10

10

مهدی

حمزه

10

11:25

11

زینب

ادریسی

10

12:00

12

زینب

کاظمی خانکوک

30

12:15

13

سمیرا

اسماعیلی

10

12:45

14

سمیرا

مرادی

10

13

15

نرجس خاتون

مرادی

30

13:15

16

کبری

مرادزاده میرزایی

20

14:30

17

اکرم

ابراهیمی حسینی

10

14:50

18

عصمت

سردار

10

15:10

19

زینب

احمدیان

20

15:30

20

علی

حاج خزیمه

30

15:50

 

حوزه آزمون درمیان

یکشنبه (25 تیر)

ردیف

نام

نام خانوادگی

اجزاء

زمان آزمون

1

سهیلا

بخشی

10

07:00

2

سیده حلیمه

حسینی پارسا

10

07:15

3

هانیه

امیدی نیا

10

07:30

4

عاطفه

احمدی فورگ

10

07:45

5

فرشته

مختاری

10

08:00

6

مرضیه

عبداللهی

30

08:15

7

حنیفه

ناصمی طبس

30

08:45

8

صالحه

سیفی

30

09:15

9

نورجان

ناصری

30

09:45

10

ماه جان

سالاری طبس

30

10:15

11

فاطمه

نصیری

30

10:45

12

حمیرا

باقری

30

11:15

13

حامد

محمدی

30

07:00

14

احمدعلی

سلیمی

30

07:30

15

سیدمحمدیوسف

موسوی

30

08:00

16

وحید

دهقان منش

30

08:30

17

عبدالله

خسروی

30

09:00

18

عبدالجلیل

خسروی

30

09:30

19

ابوبكر

رسولی

30

10:00

20

عبدالباسط

رحمتی

30

10:30

21

سهیل

خسروی

30

11:00

22

دانیال

پرناك

30

12:30

23

محمود

طاهری

30

13:00

24

محمدامین

شفیعی دستگرد

30

13:30

25

محمد

خسروی

30

14:00

26

محمدامین

احراری

30

14:30

27

مرتضی

یعقوبی طبس

30

15:00

28

جلال الدین

پرناك

30

15:30

29

محمدمحسن

خسروی

30

16:00

30

محسن

ناصمی طبس

30

16:30

 

حوزه آزمون قاین

یکشنبه (25 تیر)​​​​​​

ردیف

نام

نام خانوادگی

اجزاء

زمان آزمون

1

اسفندیار

سعدی

10

7:00

2

امیرمهدی

حسینی

10

7:15

3

مهدی

بخشی پور

10

7:30

4

آمنه

میری

10

7:45

5

مرضیه سادات

قیومی

10

8:00

6

فهیمه

عابدینی

10

8:15

7

فاطمه

فرخی

10

8:30

8

اكرم

مهمی

10

8:45

9

سكینه

بنی خزاعی

10

9:00

10

فاطمه

گلی

10

9:15

11

زهرا

خاركن اردكول

10

9:30

12

فاطمه

اژدری شیرگ

10

9:45

13

حمیده

جعفری پورمقدم

10

10:00

14

فاطمه

احمدی

10

10:15

15

زهرا

زحمت كش

10

10:30

16

مهری

زارع

10

10:45

17

نرجس

رحمانی

10

11:00

18

زهرا

احمدی

10

11:15

19

فاطمه

علی پور

10

11:30

20

فاطمه سادات

هاشمی

10

12:00

21

الهام

دهقان

10

12:15

22

معصومه

بنی خزاعی

10

12:30

23

علیه

درست كار

10

12:45

24

زینب

احمدزاده فرد

10

13:00

25

سبحان

سرفراز

20

13:30

26

سمیه

اعتمادیان

20

13:50

27

اكرم

رمضان زاده

20

14:10

28

ملیحه

گل كارمقدم

20

14:30

29

هدی

صادقی

20

15:00

30

طیبه

وقاری

20

15:20

31

نرجس

خوش رفتار

20

15:40

32

فاطمه

خوش رفتار

20

16:10

33

كلثوم

شجاعی نسب

30

16:30

34

فاطمه

نوروزنژاد

30

17:00

35

زهرا

حسن پور

30

17:30

36

سكینه

شجاعی نسب

30

18:00

37

محمدرضا

مرادی

30

18:30

38

حمیدرضا

ملائی

30

19:00

 

حوزه آزمون بیرجند (برادران)

دوشنبه (26 تیر)​​​​​​

ردیف

نام

نام خانوادگی

اجزاء

زمان آزمون

1

محمد

مرادی

10

7:00

2

محمدفرحان

قاسمی بجد

20

7:15

3

عتیق اله

مرتضائی

30

7:35

4

محمدطاها

یعقوبی

10

8:05

5

امیرعلی

حسینی

20

8:20

6

سیدسجاد

كاظمی

30

8:40

7

محمد

سالاری فورگ

10

9:10

8

امیرمهدی

عباسی

20

9:25

9

حامد

ماخونیكی

30

9:45

10

میعاد

كریمی

10

10:15

11

سیدعلی

آقائی

20

10:30

12

علی

عسكری

30

10:50

13

سیف الله

یعقوبی

10

13:00

14

علی

غلامی

20

13:15

15

محمدامین

قاسمی

30

13:35

16

سعد

یعقوبی

10

14:05

17

میثم

محمددوست

20

14:20

18

امیرحسین

الهیاری

20

14:40

19

اسداله

مرتضوی

30

15:00

20

محمدمبین

كرمی بجد

10

15:30

21

مسعود

خواجوی

30

15:45

22

حسن

روشن مهر

30

16:15

23

حمیدرضا

ماخونیكی

30

16:45

24

سلمان

خزاعی

30

17:15

25

محمد

حسنی

30

17:45

26

سبحان

حیدری درمیان

30

18:15

27

محمد

ناصری

30

18:45

 

حوزه آزمون بیرجند (برادران)

سه شنبه (27 تیر)​​​​​​

ردیف

نام

نام خانوادگی

اجزاء

زمان آزمون

1

مهدی

كیانی زنوك

10

7:00

2

امین

خسروی

30

7:15

3

عبدالعزیز

رحمانی

30

7:45

4

علی

خرم روز

10

8:15

5

عقیل

شاوردی

30

8:30

6

امیرمحمد

ماخونیكی

30

9:00

7

روح الله

ملك خانی

10

9:30

8

مهدی

سالاری

30

9:45

9

امیرحسین

مؤمن بیلندی

30

10:15

10

محمد عرفان

ابراهیمی نسب

30

10:45

11

حسین

مركی

30

11:15

12

بنیامین

اشرفی

30

13:00

13

ابوالفضل

فرامرزی گسك

30

13:30

14

محمدصادق

بهاری

30

14:00

15

محمدرضا

نصراللهی تپه

30

14:30

16

ابوالفضل

نوابی

30

15:00

17

محسن

حسامپور

30

15:30

18

محمدرضا

فاتحی پور

30

16:00

19

محمدمهدی

ورمزیار

30

16:30

20

علیرضا

خاره

30

17:00

21

مهدی

سرحدی پوركریم

30

17:30

22

علیرضا

صحرائی محمدآباد

30

18:00

23

علی محمد

شهریاری گرائی

30

18:30

24

سیدحمیدرضا

صفری چشمه مونس

30

19:00

25

موسی

کریمی

30

19:30

 

حوزه آزمون بیرجند (خواهران)

چهارشنبه (28 تیر)​​​​​​

ردیف

نام

نام خانوادگی

اجزاء

زمان آزمون

1

ناعمه

كرمی بجد

10

7:00

2

فاطمه

دادفر

20

7:15

3

مریم

رادپور

30

7:35

4

سپیده

الهیاری

10

8:05

5

زهرا

زمانی بجد

20

8:20

6

مطهره

خراشادی زاده

30

8:40

7

مریم

نیك اندیش

10

9:10

8

سمیه

رستگارنیا

20

9:25

9

معصومه

كوه دو

30

9:45

10

هانیه

سالاری

10

10:15

11

سعیده

صدیقی موحد

20

10:35

12

زهرا

محمدی

30

10:55

13

زهرا

عیدی

10

13:00

14

عارفه

عصاری

20

13:15

15

مهناز

مؤذن

30

13:35

16

انسیه

رشد

10

14:05

17

سیده سعیده

تقوی نیا

20

14:20

18

زهرا

استانستی

20

14:40

19

عالیه

رضازاده

30

15:00

20

نرگس

خسروی

10

15:30

21

رقیه

جعفری

30

15:45

22

فاطمه

غلامی

30

16:15

23

فاطمه

جعفری

30

16:45

24

زهرا

اكبری

30

17:15

25

بتول

خادم

20

17:45

26

فاطمه

خوش خو

30

18:05

 

حوزه آزمون بیرجند (خواهران)

پنجشنبه (29 تیر)​​​​​​

ردیف

نام

نام خانوادگی

اجزاء

زمان آزمون

1

ریحانه

دباغی

10

7:00

2

شكوه

غفرانی گزیك

20

7:15

3

فاطمه

خواجه احمدی

30

7:35

4

سیده ریحانه

مبرقعی

10

8:05

5

مهدیه

باقری

20

8:20

6

مریم

حسینی

30

8:40

7

ریحانه

باقری

10

9:10

8

مهدیه

مهربان

20

9:25

9

مرضیه

عارفی اصل

30

9:45

10

فاطمه

حیدری

10

10:15

11

فاطمه

خرمی

20

10:30

12

زینب

تنگلی

30

10:50

13

زهرا

اسداللهی

10

13:00

14

زهرا

بیدسكی

20

13:15

15

زینب

اردونی

30

13:35

16

صدیقه

عزیزی

10

14:05

17

سمانه

كارگر

30

14:20

18

طیبه

پاسبان

30

14:50

19

ساجده

رضازاده

10

15:20

20

فهیمه

عابدینی

10

15:35

21

فاطمه

احمدی

10

15:50

22

عالیه

خسروی

30

16:05

23

زهرا

ربانی

10

16:35

24

عاطفه

بختیاری

30

16:50

25

صدیقه

دلاكه نژاد

30

17:20

26

كلثوم

محمدی

30

17:50

 

تلفن تماس: 05632043093

اداره امور قرآنی استان.


بازگشت
شبکه‌ی فعالان قرآنی خراسان جنوبی
بازدید : 844 بار