Sunday 25 Sep 2022

جستجو

مسابقه و آزمـون ۱۴۰۱/۰۵/۱۵   اداره امور قرآنی استان اعلام کرد: جدول زمانبندی مرحله دوم طرح مدرک تخصصی حفظ اعلام شد.

جدول زمانبندی مرحله دوم طرح مدرک تخصصی حفظ اعلام شد.

جدول زمانبندی هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم استان اعلام شد.

نتایج آزمون کتبی هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اعلام شد. قبولشدگان در این مرحله باید در آزمون مرحله دوم که بصورت شفاهی برگزار می‌شود، طبق جدول زمانبندی پیوست، شرکت نموده و حد نصاب قبولی را کسب نمایند.

جدول زمانبندی حوزه‌های آزمون شفاهی به شرح زیر اعلام می‌شود:

جدول زمانبندی آزمون شفاهی
هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم
استان خراسان جنوبی - 1401
حوزه آزمون تاریخ آزمون ساعت برگزاری آدرس محل برگزاری
بیرجند 5تا7 شهریور صبح و عصر بیرجند، خیابان مدرس، روبروی بوستان توحید، اداره کل تبلیغات اسلامی استان
درمیان 8شهریور صبح و عصر درمیان، اسدیه، بلوار امام رضا علیه السلام، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان
فردوس 9شهریور 8صبح فردوس، خیابان خرمشهر، مؤسسه ریحانه النبی صلی الله علیه و آله و سلم
طبس 9شهریور 16عصر طبس، بلوار شهید بهشتی، خیابان بازگ، خیابان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طبس
قاین 10شهریور 8صبح قاین، ابتدای بلوار مصلی، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین

 

جزئیات آزمون شفاهی به شرح زیر اعلام می‌شود:

بیرجند
تاریخ آزمون  جنسیت نام نام خانوادگی رشته امتحانی نوع درجه ساعت آزمون مدت آزمون (دقیقه)

1401/06/05

پنجم شهریور

زن عطیه ابراهیمی بجد 10جزء مجاز درجه5 08:00 00:15
زینب اردونی 30جزء مجاز درجه3 08:15 00:30
زهرا استانستی 30جزء مجاز درجه3 08:45 00:30
ریحانه باقری نژاد 30جزء مجاز درجه3 09:15 00:30
عاطفه بختیاری 30جزء مجاز درجه 1تا3 09:45 00:30
رقیه جعفری 30جزء مجاز درجه3 10:15 00:30
ملیحه حسینی 30جزء مجاز درجه 1تا3 10:45 00:30
سیده محدثه حسینی 10جزء مجاز درجه5 11:15 00:15
نفیسه خداشناس 20جزء مجاز درجه4 11:30 00:20
عارفه عصاری 10جزء مجاز درجه5 11:50 00:15
مطهره خراشادی زاده 30جزء مجاز درجه3 12:05 00:30
فاطمه خسروی 30جزء مجاز درجه3 14:00 00:30
عالیه خسروی 20جزء مجاز درجه4 14:30 00:20
فاطمه خواجه احمدی 30جزء مجاز درجه3 14:50 00:30
فاطمه دادفر 20جزء مجاز درجه4 15:20 00:20
مریم رادپور 30جزء مجاز درجه3 15:40 00:30
محدثه ربانی 30جزء مجاز درجه3 16:10 00:30
زهرا زمانی بجد 20جزء مجاز درجه4 16:40 00:20
جمیله سلطانی 30جزء مجاز درجه 1تا3 17:00 00:30
فاطمه سلیمی 10جزء مجاز درجه5 17:30 00:15
فریبا شادی 30جزء مجاز درجه3 17:45 00:30
سیده سمانه شمس آبادی 30جزء مجاز درجه3 18:15 00:30
سعیده صدیقی موحد 20جزء مجاز درجه4 18:45 00:20
زهرا عابدینی 30جزء مجاز درجه3 19:05 00:30

 

 

 

بیرجند
تاریخ آزمون  جنسیت نام نام خانوادگی رشته امتحانی نوع درجه ساعت آزمون مدت آزمون (دقیقه)

1401/06/06

ششم شهریور

زن مرضیه عارفی اصل 30جزء مجاز درجه3 08:00 00:30
زهره سادات عبداللهی 30جزء مجاز درجه 1تا3 08:30 00:30
فاطمه علوی زاده 10جزء مجاز درجه5 09:00 00:15
خدیجه قربانی 30جزء مجاز درجه3 09:15 00:30
آسیه کاظمی 30جزء مجاز درجه 1تا3 09:45 00:30
فرزانه گلستانی 20جزء مجاز درجه4 10:15 00:20
خاتون محمدنژاد 10جزء مجاز درجه5 10:35 00:15
زهرا مظفرنیا 10جزء مجاز درجه5 10:50 00:15
سمانه ملک ابادی 10جزء مجاز درجه5 11:05 00:15
سمیه ملک آباد 10جزء مجاز درجه5 11:20 00:15
مریم نظری گزیک 10جزء مجاز درجه5 11:35 00:15
مرد احمد احراری 10جزء مجاز درجه5 15:00 00:15
رضا احمدی 30جزء مجاز درجه3 15:15 00:30
امیرحسین الهیاری 10جزء مجاز درجه5 15:45 00:15
جواد امیری 30جزء مجاز درجه3 16:00 00:30
دانیال پارکار 30جزء مجاز درجه3 16:30 00:30
عارف چترآذر 30جزء مجاز درجه3 17:00 00:30
محمد خسروی 30جزء مجاز درجه 1تا3 17:30 00:30
دلاور خسروی 30جزء مجاز درجه3 18:00 00:30
یوسف رضا خسروی 30جزء مجاز درجه3 18:30 00:30
محمد خسروی محمدآباد 30جزء مجاز درجه3 19:00 00:30

 

 

 

بیرجند
تاریخ آزمون  جنسیت نام نام خانوادگی رشته امتحانی نوع درجه ساعت آزمون مدت آزمون (دقیقه)

1401/06/07

هفتم شهریور

مرد عبدالعزیز رحمانی 30جزء مجاز درجه3 08:00 00:30
داود رحمانی درمیان 30جزء مجاز درجه 1تا3 08:30 00:30
محمدصدیق رحمانی درمیان 30جزء مجاز درجه3 09:00 00:30
حسن روشن مهر 30جزء مجاز درجه3 09:30 00:30
حسن شب سیر 30جزء مجاز درجه3 10:00 00:30
علیرضا صحرائی محمد آباد 30جزء مجاز درجه3 10:30 00:30
علی عسکری 20جزء مجاز درجه4 11:00 00:20
محمدرضا فاتحی پور 30جزء مجاز درجه 1تا3 11:20 00:30
حمید فلاحی 20جزء مجاز درجه4 11:50 00:20
محمدفرحان قاسمی بجد 20جزء مجاز درجه4 12:10 00:20
امیرمهدی قلیزاده 20جزء مجاز درجه4 15:00 00:20
سید سجاد کاظمی 30جزء مجاز درجه 1تا3 15:20 00:30
ایمان کلینی 30جزء مجاز درجه3 15:50 00:30
حامد ماخونیکی 30جزء مجاز درجه3 16:20 00:30
امیر محمد ماخونیکی 30جزء مجاز درجه3 16:50 00:30
محمدصدیق ماخونیکی اول 30جزء مجاز درجه3 17:20 00:30
محمد مرادی 10جزء مجاز درجه5 17:50 00:15
عتیق اله مرتضائی 30جزء مجاز درجه 1تا3 18:05 00:30
سیدحسین موسوی فرد 20جزء مجاز درجه4 18:35 00:20
حمید نصر آبادی 10جزء مجاز درجه5 18:55 00:15

 

 

درمیان
تاریخ آزمون  جنسیت نام نام خانوادگی رشته امتحانی آزمون مرحله دوم ساعت آزمون مدت آزمون (دقیقه)

1401/06/08

هشتم شهریور

زن صالحه سیفی 30جزء مجاز درجه3 08:30 00:30
حنیفه ناصمی طبس 30جزء مجاز درجه3 09:00 00:30
مرضیه عبداللهی 30جزء مجاز درجه3 09:30 00:30
سهیلا بخشی 10جزء مجاز درجه5 10:00 00:15
عاطفه احمدی فورگ 10جزء مجاز درجه5 10:15 00:15
راحمه سادات عبدالهی اسکندر 10جزء مجاز درجه5 10:30 00:15
فرشته چکی 10جزء مجاز درجه5 10:45 00:15
فاطمه نصیری 10جزء مجاز درجه5 11:00 00:15
مرد سید محمدیوسف موسوی 30جزء مجاز درجه 1تا3 08:30 00:30
احمدعلی سلیمی 30جزء مجاز درجه 1تا3 09:00 00:30
محمود ناصمی طبس 30جزء مجاز درجه3 09:30 00:30
عبدالله خسروی 30جزء مجاز درجه3 10:00 00:30
سرور رسولی 30جزء مجاز درجه3 10:30 00:30
محمود طاهری 30جزء مجاز درجه3 11:00 00:30
امیر خسروی 30جزء مجاز درجه3 11:30 00:30
حامد محمدی 30جزء مجاز درجه3 12:00 00:30
غلامحسین خسروی 30جزء مجاز درجه3 12:30 00:30

 

فردوس
تاریخ آزمون  جنسیت نام نام خانوادگی رشته امتحانی آزمون مرحله دوم ساعت آزمون مدت آزمون (دقیقه)

1401/06/09

نهم شهریور

زن سمیرا اسماعیلی 10جزء مجاز درجه5 08:00 00:15
اعظم جوادی 30جزء مجاز درجه 1تا3 08:15 00:30
زینب اسماعیلی 10جزء مجاز درجه5 08:45 00:15
آسیه مرادی 30جزء مجاز درجه3 09:00 00:30
نرجس خاتون مرادی 30جزء مجاز درجه 1تا3 09:30 00:30
عصمت سردار 10جزء مجاز درجه5 10:00 00:15
منصوره طایری 30جزء مجاز درجه3 10:15 00:30
اعظم سلمانی دوحصاران 10جزء مجاز درجه5 10:45 00:15
معصومه قویدل 30جزء مجاز درجه3 11:00 00:30
سمیرا مرادی 10جزء مجاز درجه5 11:30 00:15
ریحانه قیصری 30جزء مجاز درجه3 11:45 00:30
فرشته مهری 10جزء مجاز درجه5 12:15 00:15
زینب کاظمی خانه کوک 30جزء مجاز درجه3 13:00 00:30
مرد علی حاج خزیمه 30جزء مجاز درجه 1تا3 13:30 00:30

 

طبس
تاریخ آزمون  جنسیت نام نام خانوادگی رشته امتحانی آزمون مرحله دوم ساعت آزمون مدت آزمون (دقیقه)

1401/06/09

نهم شهریور

زن نرگس صفایی 30جزء مجاز درجه3 17:00 00:30
مریم سعیدیان 20جزء مجاز درجه4 17:30 00:20
نجمه طاهری پاکدل 10جزء مجاز درجه5 17:50 00:15
معصومه آذرنیوش 10جزء مجاز درجه5 18:05 00:15
زینب نیساری 30جزء مجاز درجه3 18:20 00:30

 

قاین
تاریخ آزمون  جنسیت نام نام خانوادگی رشته امتحانی آزمون مرحله دوم ساعت آزمون مدت آزمون (دقیقه)

1401/06/10

دهم شهریور

زن زهرا حسن پور 20جزء مجاز درجه4 08:00 00:20
زهرا راعی شریف آباد 30جزء مجاز درجه 1تا3 08:20 00:30
محبوبه رضوانی 10جزء مجاز درجه5 08:50 00:15
کلثوم شجاعی نسب 30جزء مجاز درجه 1تا3 09:05 00:30
آمنه میری 10جزء مجاز درجه5 09:35 00:15
سکینه شجاعی نسب 30جزء مجاز درجه3 09:50 00:30
طیبه وقاری 10جزء مجاز درجه5 10:20 00:15
عطیه عزیزی پیشبر 30جزء مجاز درجه 1تا3 10:35 00:30
زینب هادیان 10جزء مجاز درجه5 11:05 00:15
مرد حمید رضا ملائی 30جزء مجاز درجه3 11:20 00:30

 

تلفن تماس: 32043093


بازگشت
شبکه‌ی فعالان قرآنی خراسان جنوبی
بازدید : 729 بار