Sunday 05 Dec 2021

جستجو

مسابقه و آزمون ۱۴۰۰/۰۵/۱۳   اداره امور قرآنی استان اعلام کرد: جدول زمانبندی دومین مرحله آزمون تخصصی حفظ قرآن کریم

جدول زمانبندی دومین مرحله آزمون تخصصی حفظ قرآن کریم

زمان و مکان برگزاری دومین مرحله آزمون تخصصی حفظ قرآن کریم در استان اعلام شد.

باسمه تعالی

اسامی حوزه های آزمون در سطح استان خراسان جنوبی
رديف حوزه آزمون جنسيت شركت‌كنندگان زمان آزمون مكان آزمون
شفاهي
1 تمام حوزه‌هاي استان برادران دوشنبه بيرجند، بلوار مدرس، روبروي بوستان توحيد، اداره كل تبليغات اسلامي استان خراسان جنوبي
1400/06/01
2 بيرجند خواهران سه شنبه بيرجند، بلوار مدرس، روبروي بوستان توحيد، اداره كل تبليغات اسلامي استان خراسان جنوبي
درميان 1400/06/02
3  فردوس خواهران چهارشنبه (صبح) فردوس، خيابان خرمشهر، جنب اداره اوقاف، مؤسسه قرآني ريحانه النبي
1400/06/03
4 طبس خواهران چهارشنبه (عصر) طبس، دوازده متري بازگ اداره تبليغات اسلامي شهرستان طبس
1400/06/03
5 قاين خواهران پنج‌شنبه قاين، خيابان مصلي اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين
1400/06/04

 

نکات بسیار مهم و حائز اهمیت:

  1. شرکت کنندگان باید حتما کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشند.
  2. هر نفر باید راس ساعت مورد نظر در محل آزمون حضور یابد، بنابراین از پذیرش افراد در خارج از وقت تعیین شده جلوگیری خواهد شد.
  3. امکان تغییر زمان و رشته آزمون به هیچ عنوان وجود ندارد.
  4. امکان برگزاری مجدد آزمون به هیچ عنوان وجود ندارد.
  5. همراه داشتن هرگونه کتاب، جزوه، قرآن و تلفن همراه در سالن آزمون ممنوع است.
  6. شرکت کنندگان باید حتما از ماسک استفاده نمایند.
  7. افرادی که تست کرونای آنان مثبت شده است یا علائم بیماری را دارند، نباید در آزمون شرکت نمایند، بنابراین از شرکت افراد مشکوک به کرونا در آزمون جلوگیری خواهد شد. (در زمان ورود به سالن آزمون، تست تب سنجی انجام خواهد شد.)

 

در ضمن با توجه به الزام رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، سالن آزمون ضدعفونی شده و آزمون با رعایت کامل فاصله اجتماعلی و بصورت تک نفره برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است ارزیابی استانی در این مرحله، صرفا شامل "حسن حفظ" بوده و تلاوت‌های حافظان محترم برای ارزیابی "تجوید، وقف و ابتدا و صوت و لحن" به سازمان دارالقرآن الکریم ارسال خواهد شد.

نتایج آزمون مرحله دوم، در آبان ماه سال جاری، از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعلام می‌گردد.

 

جدول زمانبندی حوزه‌های آزمون:

  1. شهرستان بیرجند
آزمون شفاهی حفظ برادران
شهرستان بیرجند - 1400/06/01
ردیف زمان آزمون نام نام خانوادگی نتیجه مدت زمان آزمون
دقیقه
1 08:30 دانیال پارکار مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
2 08:55 عبدالعزیز رحمانی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
3 09:20 محمد صدیق رحمانی درمیان مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
4 09:45 علیرضا صحرائی محمد اباد مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
5 10:10 امیرمهدی قلی زاده مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
6 10:25 امین کدخدا مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
7 10:40 امیر محمد ماخونیکی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
8 10:55 محمدحسین مرکی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
9 11:20 حمید یعقوبی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
10 11:45 حمیدرضا ملائی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
11 15:00 محمد خسروی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
12 15:25 عبدالله خسروی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
13 15:50 سرور رسولی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
14 16:15 عبدالعزیز صدیقی پور مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
15 16:40 محمد عنانی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
16 17:05 علی محمدیان مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجات 1 تا 3 00:25
17 17:30 سیدمحمدیوسف موسوی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجات 1 تا 3 00:25
18 17:55 محمود ناصمی طبس مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
19 18:20 میثم محمد دوست مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
20 18:35 غلام  حیدر محمدیان طبس مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25

 

آزمون شفاهی حفظ خواهران
شهرستان بیرجند - 1400/06/02
ردیف زمان آزمون نام نام خانوادگی نتیجه مدت زمان آزمون
دقیقه
1 08:00 زینب اردونی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
2 08:25 زهرا استانستی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 20 جزء 00:20
3 08:45 زهره اسدزاده مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
4 09:00 خدیجه اشرفی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 20 جزء 00:20
5 09:20 رقیه دهقان پور مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
6 09:35 نجمه تویسرکانی راوری مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
7 10:00 فاطمه حیدری مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
8 10:15 بتول خادم مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 20 جزء 00:20
9 10:35 فاطمه خزاعی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجات 1 تا 3 00:25
10 11:00 نرجس خوش رفتار مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
11 11:15 محدثه ربانی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
12 11:40 عاطفه بختیاری مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجات 1 تا 3 00:25
13 15:00 فاطمه سلیمی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
14 15:15 سیده سمانه شمس آبادی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
15 15:40 مرضیه عارفی اصل مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
16 16:05 فاطمه عبداللهی بیناباج مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
17 16:20 عارفه عصاری مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
18 16:35 فرزانه گلستانی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 20 جزء 00:20
19 16:55 فاطمه مرتضوی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
20 17:20 مهناز موذن مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25

 

  1. شهرستان فردوس
آزمون شفاهی حفظ
شهرستان فردوس - 1400/06/03
ردیف زمان آزمون نام نام خانوادگی نتیجه مدت زمان آزمون
دقیقه
1 08:00 خدیجه صفری مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
2 08:15 نرجس خاتون مرادی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجات 1 تا 3 00:25
3 08:40 زهرا صناعی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
4 08:55 اعظم جوادی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
5 09:20 زینب کاظمی خانه کوک مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
6 09:45 گوهر محبتی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
7 10:10 عصمت سردار مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
8 10:25 آسیه مرادی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
9 10:50 سید سجاد سجادی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25

 

  1. شهرستان طبس
آزمون شفاهی حفظ
شهرستان طبس - 1400/06/03
ردیف زمان آزمون نام نام خانوادگی نتیجه مدت زمان آزمون
دقیقه
1 17:00 زینب آزرم مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
2 17:15 زهرا بخشی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
3 17:40 زینب رحیمی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
4 17:55 نرگس صفائی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
5 18:20 فاطمه ضرابی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
6 18:35 نجمه طاهری پاکدل مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
7 18:50 مریم یعقوبیان مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15

 

  1. شهرستان قاین
آزمون شفاهی حفظ
شهرستان قاین - 1400/06/04
ردیف زمان آزمون نام نام خانوادگی نتیجه مدت زمان آزمون
دقیقه
1 08:00 زهرا حسن پور مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
2 08:15 زهرا راعی شریف آباد مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجات 1 تا 3 00:25
3 08:40 مهری زارع مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
4 08:55 بهجت زعفرانی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
5 09:20 زهرا زنگویی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
6 09:45 مریم سالخورده مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
7 10:00 کلثوم شجاعی نسب مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجات 1 تا 3 00:25
8 10:25 سکینه شجاعی‌نسب مجاز به شرکت در آزمون شفاهی درجه 3 00:25
9 10:50 هدی صادقی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 20 جزء 00:20
10 11:10 زهرا غیبی مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 20 جزء 00:20
11 11:30 طیبه وقاری مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15
12 11:45 زینب هادیان مجاز به شرکت در آزمون شفاهی 10 جزء 00:15

 

شماره تماس ضروری:    05632441093


بازگشت
شبکه‌ی فعالان قرآنی خراسان جنوبی
بازدید : 724 بار